Pogłębiająca się depresja po odstawieniu sterydów

jeszcze jedno pytanko odnośnie depresji posterydowej po odstawieniu środków na początku bylo dobrze lecz po roku zaczołem mieć strasznom depresje i uczucie lęku teraz mijają 4 lata a ja czuje się coraz gorzej nie mam ochoty dosłownie na nic strasznie mnie to wymęcza dodam że zaczołem brać to dziadostwo jak miałem 14lat życiowy błod teraz już to wiem pytanie czy znacie jakiś antydepresant bez recepty tak żeby nie musieć iść do lekarza z tym serdecznie dziękuje za odpowieć

Dzień dobry,

Najlepiej Pan zrobi jeśli uda się do lekarza psychiatry oraz psychoterapeuty, celem diagnozy oraz wdrożenia odpowiedniego leczenia (farmakoterapia i/lub psychoterapia).
Nie jest możliwe leczenie bez udania się do specjalisty; nie ma również leków przeciwdepresyjnych bez recepty.

Witam. Popełnił Pan już jeden życiowy błąd, a teraz chce Pan popełnić drugi - "antydepresant bez recepty i nadzoru lekarza". To będzie lek albo nieskuteczny, albo nielegalny (czytaj: szkodliwy). Nie rozumiem, co Panu szkodzi zgłosić się do specjalisty. Pozdrawiam