Pogłębienie lordozy lędźwiowej w wyniku RTG kręgosłupa
witam chciala bym otrzymać odpowiedz na wyniki badania radiologicznego : Pogłębienie lordozy lędzwiowej kregoslupa.Obniżenie wysokości ściany przedniej kręgu L-1.Osteofitykrawędzi przednich kręgow L-1 do L-4 w przebiegu zmiany zwyrodnieniowo-wytwórczych. Po za tym kręgosłup lędzwiowy nie wykazuje innych zmian.

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na obecność dość zaawansowanych zmian o charakterze zwyrodnieniowym. Możliwe jest występowanie dolegliwości bólowych z nimi związanych. Warto skorzystać z porady rahabilitanta.