Pogorszanie się wzroku przy wysiłku fizycznym

Witam! Mam 26 lat od jakiegos miesiaca pogorszyl mi sie wzrok w lewym oku. Widze tak jakby prze mgle. Wzrok sie pogarsza podczas wysilku. Zaczynam sie martwic gdyz przeszkadza mi to w pracy. Mialam w szpitalu badania okulistyczne i z wzrokiem jest wszystko ok mam.Okulista wyslal mnie do neurologa, popukal mnie mloteczkiem i powiedzial ze wszystko dobrze mialam badanie laryngologiczne gdzie wyszlo dobrze, po czym puszczono mnie do domu. Prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam robic.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji porada internetowa jest mało użyteczna, gdyż wszystkie wcześniejsze konsultacje nie przyniosły rezultatów. Proponuje skorzystać z ponownej porady neurologa oraz wykonania badania obrazowego głowy.