Pogorszenie się zdrowia po stosowaniu dopalaczy

Witam: Ostatnio mój chłopak przyznał się rodzinie i mi ze brał dopalacze przez trzy lata. Powiedział że chce z tym skończyć i żeby mu w tym pomóc. Dziś chodzi na terapie i walczy z nałogiem ale jego stan zdrowia sie pogarsza. Ma depresję, stany lękowe, cierpi na bezsenność, nie radzi sobie na studiach bo brak koncentracji. Wyczytałam że są to objawy odtsawienia i że z czasem znikają. Prosze mi powiedzieć ile to może trwać, kiedy może nastąpić poprawa i czy mamy razem szansę na normalne życie.

Dzień dobry,

Najlepiej rozmawiać ze specjalistami, którzy leczą Pani partnera.
Może być i tak, że niektóre obserwowane przez Panią objawy - istniały wcześniej, przed uzależnieniem od dopalaczy i były formą "samoleczenia".

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza