Pogorszenie stanu psychicznego

Witam serdecznie. Wiem, że przez internet nie da się dokładnie zdiagnozować problemu, ale prosiłbym Państwa o pomoc. Mianowicie od ok. 3 lat, mój stan psychiczny uległ znacznemu pogorszeniu. Teraz praktycznie nie wychodzę z domu nie mam kontaktu z nikim oprocz rodziny z ktora mieszkam. Świat wydaje mi się nudny, bezsensowny, szary. Zawaliłem szkołe, ponieważ nie miałem siły by iść do szkoły, coś trzymało i trzyma mnie przed wyjściem do ludzi. Codziennie mam nadzieje ze juz sie nie obudze.

Dzień dobry,

Proszę tego nie lekceważyć i udać się osobiście na wizytę do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może Pana zbadać i zaproponować najlepszą dla Pana metodę / formę leczenia.
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.