Pogorszenie wzroku, problem z pamięcią, nudności i wymioty

Operacji macicy (1994r.) Radioterapia (1994). W 2012r. -usunięty oponiak. W 2013r. w Gliwicach przypalanie części, której nie można było usunąć. Ostatni rezonans w porządku. W czerwcu br operacja na niedrożność jelit - usunięto ok.70cm. jelita cienkiego. Po tygodniu reoperacja -wyłonienie przetoki na jelicie cienkim. Schudłam ok.20kg. Było dobrze. Obecnie tracę siły pogarsza mi się wzrok, brakuje mi podstawowych słów, miewam nudności i wymioty.Wyniki mam dobre i apetyt też.Jak, gdzie się leczyć

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani stan wymaga kontroli u prowadzącego neurologa lub neurochirurga.