Poinformowanie menadżera o śmierci siostry ojca

Dobry wieczór mam problem mieszkam za granica juz 8 lat pracuje w jednej firmie cały czas powiedziałem menadzerowi ze zmarła mojego Taty siostra i odpowiedział o Jezu Ja mówie ze zmarła w szpitalu on sie nie odezwał Ja nigdy nie mówiłem o mojim zyciu zabardzo bo widziałem ze Irlaczycy sie czymaja razem i teraz troche załuje ze to powiedziałem co teraz zrobic zeby Menadzerowi cos powiedziec zeby myslał zebym jakos wyszedł z twaza

Dzień dobry,

Śmierć członka rodziny jest zdarzeniem losowym, nie ma potrzeby się wstydzić z tego powodu. Rozumiem, że jest Pan osobą skrytą, mieszka Pan poza granicami kraju i nie dzieli się informacjami odnośnie własnego życia.
Nic niewłaściwego Pan nie zrobił. Jeśli nie czuje Pan potrzeby, to nie musi Pan wracać do tematu. Być może Pana szef był po prostu zaskoczony tym, że podzielił się Pan taką informacją.

Witam. Nie bardzo wiem o co chodzi. Każdy z nas inaczej reaguje na informację o śmierci bliskich lub innych osób. Najważniejszy jest Pana komfort a nie szefa. Proszę zadbać o siebie a nim się nie przejmować. Zapewne zareagował tak zaskoczony sytuacją. Pozdrawiam