Pojawienie się białej krosty na sutku w ciąży

W Czerwcu 2013 poprzez cesarskie cięcie przyszła na świat Nasza córeczka Jestem obecnie w 24 tyg ciąży mój lekarz prowadzący ciąże powiedział że na 99.9% będę miała kolejną cesarkę ponieważ rodząc naturalnie jest duże ryzyko pęknięcia macicy a chciałam rodzić naturalnie ze znieczuleniem ale powiedział że na swoje ryzyko czy to prawda?na sutku pojawiła mi się biała krosta i na drugim zaczyna się też robić karmiłam 13 miesięcy córkę czy to coś groźnego jest?

Milena Lubowicz

Generalnie stan po cięciu cesarskim nie oznacza, że nie można urodzić naturalnie, natomiast jest to zależne od wielu rzeczy i można to ocenić tylko badaniem lekarskim oraz usg. Skoro lekarz mówi o ryzyku pęknięcia macicy widocznie ma jakieś podstawy. Ja nie znając Pani historii położniczej nie jestem w stanie tego ocenić. Jeżeli zaś chodzi o krostę na brodawce proszę przy najbliższej wizycie pokazać ją ginekologowi, mogą to być zwykłe zmiany ciążowe związane z wahaniami hormonów.
Pozdrawiam