Pojawienie się ciemnych plam na ciele

Jakiś czas temu mojej mamie wyszły na ciele duże ciemne plamy. Wygląda to tak jakby miała duże place lekkich siniaków. Czym to może być spowodowane? Co to jest? Mama była u dermatologa i powiedział, że to grzybica tyle, że miała różne leki, masci i nic nie pomogło. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. O ile wykluczyć infekcję grzybicą można podejrzewać zaburzenia pracy wątroby. Sugerowałbym konsultację z internistą.