Pojawienie się lęków i uczucia odrealnienia po zażyciu narkotyków

Witam. Mam problem trwający już ponad 2 miesiące. 2 miesiące temu, brałem narkotyki (Dwukrotnie) od tego czasu czuje się bardzo nierealnie, świat wydaje się nie prawdziwy, jakby był złudzeniem. Wszystkie lęki i obawy są coraz mocniejsze, oraz coraz bardziej boje się tego stanu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji. Prosiłbym o udzielenie szybkiej odpowiedzi.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Zaburzenia lękowe mają tendencję do samonapędzania się i eskalacji lęku oraz objawów fizjologicznych. Dobrym sposobem na przerwanie błędnego koła lęku jest krótka terapia poznawczo-behawioralna.

Dzień dobry
Objawy,jakie opisujesz są jednymi z wielu po tzw. " braniu narkotyków" . Twój organizm zareagował właśnie takim odczuwniem otaczającego śwata, ale zareagował też lękiem i trzeba ten lęk zamienić w obawę przed "braniem". Najlepszym na to sposobem jest utzymanie nawyku, że jestem w dobrym zdrowiu i chciałbym je takim utrzymać.To" zdrowie" masz jedno i prosty nawyk - myślenie o dobrym zdrowiu i wizyta u psychologa rozwieje twoje obawy. Może także u lekarza - aby przepisał ci coś na odtrucie organizmu. Eksperymentowanie ze swoim zdrowiem jest szkodliwe. Pozdrawiam