Pojawienie się skrzepów krwi zamiast normalnego okresu i złe samopoczucie

Czemu w trakcie miesiączki krew która powinna być widoczna na podpaskach jej niema ale wewnątrz jest i zdarza sie ze bardzo zle sie czuje jest mi słabo w toalecje przy oddawaniu moczu pojawiają się skrzepy które sa tak duże ze jeden mogłabym na dłoni zmieścić tak jest od 4 miesiecy chodze do lekarza ale nie mam zadnej diagnozy a dalej jest zle
ponad rok temu

Wskazane badanie USG dopochwowe być mże diagnostyka hormonalna.
Do wykonania także morfologia krwi wykluczenie anemii.