Pojedyncze niespecyficzne ogniskowe zmiany w płatach czołowych

Dzień dobry mam pytanie zrobiłam sobie rezonas głowy z kontrastem i mi taki wynik wyszedł.Pojedyńcze niespecyficzne ogniskowe zmiany w płatach czołowych co to może oznaczać z góry bardzo dziękuje za odpowiedź Ania.

Niestety opis jest tak lakoniczny ,że nie można się ustosunkować nawet co do podejrzenia charakteru zmiany.Należy wprost zapytać neurologa prowadzącego jakiego rodzaju to problem-naczynioway,zapalny, etc.

Pozdrawiam