Pojedyńcze odchylenia w cyklu miesiączkowym

Ogólnie okres mam unormowany, ale w tym miesiącu niestety nie dotarł do mnie. Powinnam go dostać koło 20-25 grudnia. Słyszałam, że w ciągu roku kobieta może nie dostać 2 krwawień. Fakt miałam trochę stresów, nerwów. Zastanawiam się, czy nie jestem w ciąży?
Dostałam okres 20.10., 29.10 kochałam się z chłopakiem, ale 20.11 dostałam normalny okres, nie plamienia.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Dzień dobry,

Pojedyńcze odchylenia w cyklu miesiączkowym nie są powodem do niepokoju. Jeśli podejrzewa Pani, że mogła zajść w ciążę, radzę przeprowadzić test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!