Pojedyncze zaniki komorowe i terapii funkcji poznawczych

Mojemu mężowi robiono resonans głowy w którym wyszły pojedyncze zaniki komorowe i terapi funkcji poznawczych miał trzy x bardzo dobrymi wynikami s także chodził na bioofeedback który także zakończył z najwyższymi wynikami mieliśmy nawet terapię wspólną z pschychologiem i psychiatra bo lekarz twierdził ze jak tak dalej pójdzie to się jako para rozejdziemy .Teraz to juz nie wiem co można jeszcze zrobić by pomóc mężowi.

Opis badanie MRI głowy nie wskazuje na nic niepokojącym, należy więcej ze sobą rozmawiać i wyjaśnić przyczyny nieporozumień, pozdrawiam