Pola płucne bez zmian naciekowych i naczyniowe cienie wnęk

Witam serdecznie robiłam przeswietlenie rtg i wyszło mi pola płucne bez zmian naciekowych i cienie wnęk naczyniowe .sylwetka serca w normie ,przepona wolna interesuje mnie co to znaczy cienie wnęk naczyniowe czy to cos groźnego

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma obaw o przedstawiony wynik. Przedstawione zmiany są prawdopodobnie wynikiem pozostałości pozapalnych.