Pola płucne o wzmożonym rysunku podścieliska łącznotkankowego
rtg klatki pierśowej Pola płucne o wzmożonym rysunku podścieliska łącznotkankowego Co to znaczy?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Tego typu opis wskazuje na zmiany pozapalne.