Pola płucne rozedmowo przejaśnione, bez zmian ogniskowych

ostatnio zrobiłam RTG klatki piersiowej,ponieważ bylam przeziębiona i mam kaszel suchy.Wynik :pola plucne rozedmowo przejasnione,bez zmian ogniskowych.Wneki nieposzerzone.Sylwetka serca niepowiększona.łuk aorty wydłuzony.Struktury kostne zeber bez zmian ogniskowyc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany opisywane w badaniu mogą świadczyć o przewlekłej chorobie płuc. Wskazana jest konsultacja z internistą.