Polipowaty fragment błony śluzowej żołądka z widocznymi naciekami zapalnymi o niewielkim nasileniu

1 Przełyk 2 Okolica podwpustowa 3 Dwunastnica 1.Okolowpustowy fragment błony śluzowej przełyku z widocznymi limfocytarnymi naciekami zapalnymi o średnim nasileniu. Cech dysplazji ani metaplazji nie stwierdzono. 2.Polipowaty fragment błony śluzowej żołądka z widocznymi naciekami zapalnymi o niewielkim nasileniu. Metaplazja jelitowa widoczna w pojedynczych komórkach <1% 3.Przewlekle zapalenie o średnim nasileniu. Wskaźnik Marsha<5/100enterocytów. Nie stwierdzono cech zaniku kosmków

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z gastrologiem oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.