Połknięcie kawałka piłeczki kauczukowej przez półroczne dziecko

Moja półtoraroczna córka połknęła kawałek (wielkości małego paznokcia) piłeczki kauczukowej co robić

Małgorzata Panek

Proszę obserwować czy dziecko wydali ten fragment piłeczki w ciągu najbliższych 24 godzin. Czy występują jakiekolwiek objawy? Jeżeli nie, trzeba tylko obserwować malucha.
Jeśli pojawi się niepokojący jakikolwiek objaw jak duszność czy silny ból brzucha proszę zgłosić się na SOR.
Pozdrawiam