Połknięcie opatrunku stomatologicznego

Mam pytanie: przez nieuwagę jak byłam u dentysty , dentysta zaaplikował mi tabletkę i dał gazik a ja go przez nieuwagę połknęłam jak spałam. Co mam zrobić?

Jeśli połknęła pani gazik??czy jakiś opatrunek?? podczas snu - to dostał się on do przewodu pokarmowego (inaczej byłaby juz pani u lekarza) - jeśli nie jest ostry (a nie jest) to spokojnie, wyjdzie :)