Półpoziome ustawienie kości ogonowej
Pytanie bo nie orientuje się czy polpoziome ustawienie kości ogonowej to problem jakiś bo na wczesniejszych rezonans tego nie miałem trochę za mało liter by wpisać opisy rezonansow ledzwiowego i piersiowego by zasiegnac opinii lekarzy

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jest to wada anatomiczna kręgosłupa. Możliwe są pewne powikłania z niej wynikające. Warto wspomnieć, że mogą pojawić się dolegliwości bólowe oraz parestezje.