Polypi et fragmenta polyposa endometrii in stadio proliferationis prolongati

Prosze o przetłumaczenie : polypi et fragmenta polyposa endometrii in stadio proliferationis prolongati et irregularis et cum hyperplasia simplici focali vertens, oedema et haemorrhagie interstitii fragmenta telae muscularis cum signis adenomyosis corporis uteri, cruores sanguines. Dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tłumaczenie to : Polipy i fragmenty polipów śluzówki macicy w stadium wydzielniczym z rozrostem prostym ogniskowo. Ślad obrzęku I krwawienia, fragmenty tkanki mięśniowej z cechami występowania mięśniaków trzonu, strzępy krwi.