Pomarszczona skóra penisa po stosunku

Witam! W ostatnią sobotę uprawiałem sex z kobietą, dziś jest środa i zauważyłem na moim penisie dokładnie na żołędziu delikatnie pomarszczoną skórę. Czy to groźne, jak można się tego pozbyć, jak to wyleczyć? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję bardzo.

Lek. Marta Hat

Witam! Opisany przez Pana problem nie jest charakterystyczny dla wystąpienia żadnej jednostki chorobowej. Jeżeli nie towarzyszą mu inne dolegliwości - ból, świąd, wydzielina z cewki, nieprzyjemny zapach, zaczerwienienie, inne zmiany skórne należy zaczekać i obserwować zmiany. W razie pojawienia się niepokojących objawów należy udać się do dermatologa/urologa. Pozdrawiam serdecznie!