Pomiar płodu w 11 tygodniu ciąży
na usg poczatkiem 11 tyg moje malenstwo mierzylo 35.3 mm czy to nie za malo??

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Długość płodu w 11tygodniu ciąży powinna wynosić między 30-40mm. Różnice mogą wynikać z oceny wieku ciążowego z miesiączki a tego oszacowanego w USG.
Pozdrawiam