Pomiar temperatury przy zaburzeniach nerwicowo-lękowych

Dzień dobry. Choruję na zaburzenia nerwicowo-lękowe oraz cukrzycę ( nie biorę leków na cukrzycę, jestem pod stałą opieką diabetologa, ponieważ wyniki mam dobre, również hemoglobinę glikowaną). Na zaburzenia nerwicowe obecnie biorę Xanax SR 2 mg 2 lub 3 razy dziennie oraz Lafactin 75 mg. Mój problem polega na stale utrzymującej się temperaturze ciała ok, 35, 3 kreski i ciągle jest mi zimno. Boli mnie też czasami lewa strona ciała. Wyniki EKG wraz z wynikami laboratoryjnymi bardzo dobre.

Dzień dobry,

Wszelkie niepokojące Pana objawy najlepiej zgłaszać swojemu lekarzowi prowadzącemu, ponieważ to on/a zna Pana historię leczenia.
Warto rozważyć podjęcie psychoterapii - która jest podstawową metodą leczenia w przypadku zab. lekowych. Proszę również pamiętać, że lek xanax jest do krótkookresowego stosowania ze względu na właściwości uzależniające.