Pomiar temperatury w pochwie i wrażliwe piersi a szanse na ciążę

Witam od paru dni mam 37 temperature w pochwie oraz mam wrażliwe piersi jestem po stymulaci jajników robilam test i wyszedl negatywnie czy jest mozliwosc ze za wczesnie zrobilam test

Marta Mielniczuk

Aby wynik testu ciążowego był wiarygodny, należy zrobić go najwcześniej na około 10 dni po stosunku. Jeśli zrobiła Pani test wcześniej, proponowałabym go powtórzyć. Innym wiarygodnym wskaźnikiem jest badanie poziomu beta hCG we krwi. Pozdrawiam