Pomiar tętna płodu w 17 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 17 t.c. 6 dni. Jestem osobą bardzo szczupłą i regularne, powtarzalne ruchy dziecka wyczuwam już od ok. 3 tyg. W dniu dzisiejszym nie wyczuwałam ich, albo były tak słabe że ich nie poczułam? Mam w domu detektor tętna płodu i dotychczas sprawdzałam tętno 2 razy (wyniki ok. 110 uderzeń na minutę). Dziś ze względu na niewyczuwalne ruchy dziecka sprawdziłam po raz kolejny. Tętno 80/min. w 3 kolejnych pomiarach. Czy należy udać się szybko do lekarza?

Małgorzata Panek

Proszę niezwłocznie zgłosić się do ginekologa. Trzeba wykluczyć czy nic się nie dzieje.
Pozdrawiam