Pominięcie jednej tabletki antykoncepcyjnej i ropzoczęcie kolejnego blistra

Witam!Od ponad dwóch lat biorę tabletki antykoncepcyjne.Zawsze brałam je wieczorem.Zapomniałam wziąć tabletki w sobotę 23.11- 13 dzień cyklu , niedzielę 24.11-14 dzień cyklu-to był koniec 2 tygodnia brania tabletek i wczoraj 25.11-15 dzień cyklu- początek 3 tygodnia cyklu.Dziś rano wstałam o 7:00 i połknęłam jedną tabletkę.W ciągu tych dni nie doszło do współżycia.W następny poniedziałek mam rozpocząć 7 dniową przerwę.Czy mam brać dalej tabletki i rozpocząć kolejny blister bez robienia przerwy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proszę nie wykonywać przerwy oraz zabezpieczać się dodatkowo przez okres 14 dni.