Pominięcie jednej tabletki antykoncepcyjnej Mercilon

Witam, od ponad roku biorę tabletki Mercilon. Dzisiaj miałam zażyć ostatnią z opakowania jednak zorientowałam się, że jest o jedną więcej. Najprawdopodobniej zapomniałam wziąć we wtorek ponieważ w środę na 100% wzięłam. Co powinnam teraz zrobić. Wziąć jutro tą ostatnią tabletkę i zrobić przerwę czy pominąć tą tabletkę ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję nie rozbić przerwy pomiędzy kolejnymi opakowaniami, gdyż nie mamy pewności kiedy pominęła Pani wspomnianą tabletkę.