Pominięcie tabletki antykoncepcyjnej i zastosowanie pigułki 72 h po

witam,ponad trzy tygodnie temu zdarzylo sie tak ze chlopak skonczyl we mnie podczas stosunku, potem w drugim tygodniu zapomnialam wziac tabletki poczym po ok 17-9 h wzielam 2 tabletki na raz a nastepnego dnia 72po czyli tj 42h po zajsciu i odstawilam antykoncepcje. wczoraj robilam test "sikany" po poludniu(a boje sie ze wynik wyszedl zły)i byl negatywny- minelo prawie miesiac od zdarzenia. a od pary dni bola mnie sutki.czy to jest objaw odstawienia anty czy tez pierwszy objaw ciazy?denerwuje sie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję powtórzyć test ciążowy.