Pominięcie trzech tabletek antykoncepcyjnych

Witam serdecznie. Dziś rano zdałam sobie sprawę, że pominęłam tabletkę z soboty, niedzieli i poniedziałku a dziś jest wtorek. Rano przyjęłam tabletkę jakby za wczoraj. Nie wiem co mam robić...Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można, nie wykonywać przerwy pomiędzy opakowaniami i zastosować 14 dniowe zabezpieczenie np prezerwatywą lub potraktować te pominięta tabletki jaki dni przerwy, odczekać jeszcze kolejne 3 bez przyjmowania i zacząć kolejne opakowanie.