Pominięcie trzech tabletek antykoncepcyjnych Microgynon a ryzyko zapłodnienia

Witam . Pominelam 3 tabletki na poczatku 3 tygodnia ( biore microgynon 21 o godz 20 ) . w tych 3 dniach odbywalam stosunek pluciowy ze swoim chlopakiem bez zadnego zabezpieczenia dodatkowego . nie przyjelam juz tych tabletek bo wiazalo sie to z przyjeciem 4 na raz . na 4 dzien dostalam krwiawienia , okres . Czy jest mozliwe ze doszlo do zaplodnienia ?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością w takiej sytuacji ochrona antykoncepcyjna została zdecydowanie obniżona. Ryzyko ciąży jest duże.