Pominięcie trzech tabletek w drugim tygodniu przyjmowania a ryzyko ciąży

Mam pytanie. Zapomnialam 3 tabletek w 2 tygodniu ich brania (pon,wt i śr) w czwartek przyjęłam 2 naraz a w środę współżyłam w piatek dostałam plamienia lecz tabletek nie odstawiłam brałam je przez kolejne 7 dni i po tych 7 dniach dostałam okres juz normalne krwawienie czy jest możliwośc ze bd w ciaże?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie mogę wykluczyć takiej sytuacji.