Pomoc dla schorowanej 40-latki, która nie wychodzi z domu

Mam 40 lat i bardzo dużo poważnych schorzeń.Od 2,5 lat nie wychodzę z domu,nawet z łóżka,z tego powodu nie mam tez dochodów,jedynie pomoc z mopsu,niewielką.Zazywam sporo leków na stałe nie tanich,część doszła na jakiś czas.Często przerywam leczenie bo zwyczajnie nie stać mnie na te droższe leki.Czy jest jakas pomoc dla osób w takiej sytuacji.Jestem na granicy bezdomności,ale ponieważ mam zameldowanie fundacje mi nie pomogą,bo szukałam wielokrotnie pomocy.Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty (jest to możliwe w ramach kontraktu z NFZ). Nie tylko udzieli wsparcia, ale pomoże poradzić sobie z sytuacjach stresowych, a także pomoże budować poczucie wartości, pewności siebie i sprawstwa, a tym samym radzenia sobie w życiu.

Witam,
przede wszystkim potrzebuje Pani teraz wsparcia.
Koniecznie proszę skorzystać z pomocy psychologicznej dostępnej w ramach NFZ.
Razem z psychologiem wypracuje Pani formy radzenia sobie w różnych sytuacjach, przeformułuje myślenie oraz zwiększy poczucie sprawstwa.
Proszę spróbować poszukać pomocy w Fundacji Amicus w Krakowie.

trzymam kciuki
pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl