Pomoc dziewczynie, która jest ofiarą przemocy w domu

Jestem swiadkiem znecania sie rodzinny (ojca, matki i siostry) nad swoim dzieckiem 17letnia dziewczyna (jestem jej chlopakiem). Niestety sprawa jest bardzo skomplikowana, poniewaz moja dziewczyna jest niepelnoletnia, rodzice maja swietna opinie spoleczenstwa, a w domu kazdego dnia prowadza psychiczny i czasami fizyczny terror, niestety moja dziewczyna miala kilkanascie miesiecy temu problemy z anoreksja co przezucilo sie na psychike. Ciezko mi znalezc dobre rozwiazanie. Licze na jakis odzew,Kuba

Dzień dobry,

Proszę namówić dziewczynę na konsultację / podjęcie leczenia np.: w Poradni Psychologicznej / Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży (w ramach NFZ). Ewentualnie na wizytę w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, w której można uzyskać m.in.: darmową pomoc psychologiczną, prawną, socjalną.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza