Pomoc przy rodzinie, w której jest alkoholizm

Witam Wyprowadziłem się z domu, w którym obecnie mieszka mama, dorosły brat i ojciec alkoholik. Nie wiemy jak mu pomóc a on sam twierdzi, że nie ma problemu i wszyscy się go czepiamy bo czasami zdarza mu się wypić za dużo. Gdzie znaleźć pomoc?

Dzień dobry,

Najlepiej w Poradni Leczenia Uzależnień.
Prawdopodobnie ojciec nie będzie chciał podjąć leczenia - z tego, co Pan pisze - ale warto namówić pozostałych członków rodziny na udanie się do w/w poradni.