Pomocy! Mam rozstępy!

Mam roztępy skórne, czy jak tam to się nazywa. Co zrobić, by się ich pozbyć?? Mam 12 lat. Mama kupiła mi już coś i dopiero dzisiaj w niedzielę spróbowałam. Pomoże? Proszę o szybką pomoc. Co użyć, by się pozbyć tego?

Witam!

Rozstępy niestety pozostaną. Można jednak sprawić, by były mniej widoczne. Na rynku jest wiele preparatów kosmetycznych przeznaczonych do tego celu. Aby zmniejszyć ryzyko powstania nowych zmian skórnych, powinnaś unikać gwałtownego przybierania na wadze i szybkiej jej utraty.

Pamiętaj o SYSTEMATYCZNOŚCI w stosowaniu preparatów, gdyż tylko wtedy będą skuteczne. Dbaj także o codzienną aktywność fizyczną.

Pozdrawiam