Pomocy, plamienie. To ciąża?

Witam.
Zacznę od tego, że dziecka nie planuję jeszcze mieć.
W Lutym pojawiły się plamienia dzień przed miesiączką, a później okres. W Marcu normalny okres bez plamień, a teraz znowu plamienie dwa dni po spodziewanej miesiączce, które trwały 1 dzień. Okres niby jest, ale mniej obfity, dlaczego?

W przeszłości problemy hormonalne (leczone tabl anty.) aktualnie bez żadnych środków antykoncepcyjnych. Ostatnio gorączka 38,9, dużo stresu. Cykl trwa 27 dni, krwawienie 4 dni co to wszystko może znaczyć?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Droga Pani!

Na podstawie podanych informacji nie da się określić przyczyny opisywanych problemów z miesiączką. Może być to związane z doświadczanym stresem, ale równie dobrze z problemami hormonalnymi, zwłaszcza, że ma Pani już obciążony wywiad.
O ciąży bym raczej nie myślała, gdyż nie pisze nic Pani o ryzykownych stosunkach płciowych czy innych objawach mogących ją sugerować.

Proponuję zgłosić się do swojego ginekologa w celu zbadania, wdrożenia odpowiedniej diagnostyki i ewentualnego leczenia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.