Pomylenie dni i przyjęcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych

Pomyliły mi się dni. Myślałam, że jest wtorek, a w poniedziałek miałam zacząć pierwszą tabletkę antykoncepcyjną Levomine i połknęłam dwie jedną poniedziałkową i drugą wtorkową... Co powinnam zrobić w takim wypadku ?

Brać dalej codziennie jedną tabletkę ale musi być brane przez 21 dni,potem 7 dni przerwy i n astępne opakowanie.