Ponowne pojawienie się miesiączki po przerwie trwającej 4 dni

Witam.Mam problem i nie wiem co mam zrobić w tej chwili bo miałam miesiączkie od 15 stycznia do 24 stycznia i mialam przerwe 4 dni i znowu dostalam okres z bólami podbrzusza ale nie jest on az tak bardzo obfity. co mam zrobic poczekac az samo przestanie czy udac sie jak najszybciej np na pogotowie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę iż pogotowie nie jest konieczne. Wspomniane objawy mogą wynikać z wahań hormonalnych. Wskazana jest wizyta u ginekologa.