Ponowne szycie po cięciu cesarskim

Minęły 3 tygodnie od operacji, zostałam ponownie pozszywana od środka ponieważ rozeszły mi się blizny po cesarce. Z lewej strony blizny ciągle czuje kłucie, które bardzo mi przeszkadza. Jakbym miała igłe która wbiła mi się w skóre. Gdy zapytałam lekarza co to, stwierdził ze jest to jeszcze szew który się nie rozpuścił. Do ilu tygodni rozpuszczają się takie szwy?

Z reguły takie szwy mogą rozpuszczać się do 12 tygodni (oczywiście wszystko zależy jakiego szwu użyto - są takie, które rozpuszczają się nawet do 270 dni). Dokładnych informacji na ten temat uzyska Pani od lekarza, który wykonywał zabieg.