Poparzona skóra głowy a szansa na odrośnięcie włosów

mam poparzana głowe przez fryzjera ....wyszły włosy i rana ropieje ....czy odrosna ? co mam robic jak leczyc ?

Mikołaj Cyganok

Witam! Późniejsze odrośnięcie włosów jest zależne od stopnia oparzenia skóry. Należy pilnie udać się do lekarza, bowiem poparzenie skóry głowy jest groźne, tym bardziej, że zgłasza Pani/Pan ropienie rany (czyli zakażenie oparzonej skóry). Niezbędne jest podjęcie możliwie szybkiego leczenia.