Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Popękana skóra na dłoniach i stopach

Witam. Mam problem ze skórą na dłoniach i stopach. Byłam już kilku dermatologów, endokrynologa, miałam robione mnóstwo badań ale nikt nie jest w stanie mnie wyleczyć... Skóra na stopach jest sucha i pęka natomiast na dłoniach jest strasznie sucha i pełna "zmarszczek" mam 27 lat a moje dłonie są gorzej pomarszczone niż u mojej babci. Stosowałam różne maści ze sterydami i nie pomogły. Ostatnia opinia lekarza- tak już musi być, nie mam pojęcia co Pani dolega...
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Leki biologiczne na łuszczycę

Łuszczyca to schorzenie skóry. Kiedy pojawiają się jej objawy, konieczne jest specjalistyczne leczenie. Więcej o lekach na łuszczycę można dowiedzieć się z filmu.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać szereg badań profilaktycznych krwi. Po zbadaniu można spróbować postawić diagnozę lub ewentualnie rozszerzyć zakres badań.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Po wykonaniu badań można dopiero zalecić leczenie, proszę jeszcze odwiedzić lekarza medycyny estetycznej, Dłonie i stopy nie tylko nawilżać ale i natłuszczać, jeśli jest potrzeba to proszę wykonać pedicure u podologa.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy