Popijanie alkoholu przez syna

o się, był alkoholikiem. Radek od zawsze chciał być kierowca. Ciężko pracował i szybko zdobył wszystkie uprawnienia na ciężkie samochody. Podjął pracę mając nie całe 23 lata.Dużo jeździł na wschód. Zaczęły się problemy z nim, stał się nerwowy, zaczęłam obawiać się czy nie popija na tych długich postojach. Zakochał się bez wzajemności.Obecnie przez ok 3 miesiace siedzi w domu, stracił prawo jazdy. Sytuacja jest zła, syn nie panuje nad emocjami.Rozlicza wszystkich i pije często.

Dzień dobry, z opisu wynika, że syn przechodzi bardzo trudny kryzys i najprawdopodobniej jest w jednym z pierwszych etapów uzależnienia od alkoholu. Proszę namówić syna na konsultację w poradni uzależnień. Pozdrawiam.