Poproszę o intepretację moich wyników morfologii

Witam, mam 23 lata i jestem w 37 tygodniu ciąży. Prosiłabym o interpretację mojej morfologii: HCT -  40.6, RBC - 4.95, HGB - 13.5, WBC - 11.81. Wskaźniki czerwonokrwinkowe MCV - 82.0, MCHC - 33.3, MCH - 27.3, RDW-SD - 39.8, RDW-CV - 14.0. Płytki krwi PLT - 347, PDW - 20.4, MPV - 12.6, P-LCR - 44.3, PCT - 0.44. Rozmaz (pomiar automatyczny) wart.b. NEUT - 8.14%, NEUT - 68.9, wart.b. LYMPH - 2.63%, LYMPH - 22.3, wart.b. MONO - 0.81%, MONO - 6.9, wart.b. EO - 0.23%, EO - 1.9. Z góry dziękuję.

Witam!

W wyniku morfologii zwraca uwagę podwyższona ilość leukocytów, a konkretnie granulocytów obojętnochłonnych. Świadczy to o obecności stanu zapalnego - najprawdopodobniej infekcji bakteryjnej (może być to np. zakażenie układu moczowego, układu oddechowego). Powinna Pani zgłosić się do lekarza rodzinnego (bądź ginekologa) w celu ustalenia jej źródła i rozpoczęcia odpowiedniego leczenia. Pozostałe parametry morfologii nie budzą niepokoju.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.