Poranne ataki wysokiego pulsu i nabrzmiewania żył

Witam!Wstaję rano,zaczyna robić mi się gorąco,czuję jak nabrzmiewają mi żyły na dłoniach i stopach,puls w granicach 150 ,ciężko mi się oddycha,mam do tego uczucie ciśnienia w głowie,panikuję.Trwa to ok pól godziny i zaczynam się cała trząść co u mnie świadczy o tym,że objawy ustają.Ostatnie badania(morfologia,cukier,ekg,tsh) robilam 2 lata temu,były ok.Mam 23 lata.Moje ciśnienie to100/60,które w chwilach napadów paniki i rano wzrasta do 150/90.Czy to nerwica?Pozdrawiam!

Proszę powtórzyć badania i skonsultować z lekarzem. Najprawdopodobniej są to objawy lękowe, zatem zaburzenia z kręgu nerwic i lekarz skieruje do psychologa/psychoterapeuty, jednak najpierw trzeba wykluczyć choroby somatyczne.