Poranne mdłości, drażliwość i skłonność do płazu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam. Jestem matką czwórki dzieci, przez długi czas byłam sama i nie uprawiałam sexu, od miesiąca spotykam się z męszczyzną uprawiamy sex bez zabezpieczenia oczywiście uważając ale 11 listopada zdażył się wypadek mój partner nie zdążył i sperma dostała się do pochwy, za wcześnie jest na test ciążowy ja od dwóch dni mam poranne mdłości i wymioty stałam się bardzo wrażliwa i skłonna do płaczu zaczynają mnie drażnić niektóre zapachy które nigdy mi nie przeszkadzały, czy to możliwe bym była w ciąży

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko zapłodnienia, także jest to możliwe, że to ciąża. Proponuję wykonać poziom BhCG z krwi około 10 dni po stosunku lub test ciążowy około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam