Poroniłam w 5-7 miesiącu ciąży. Gdzie powinnam sie zgłosić?

Poroniłam w 5-7 miesiącu ciąży. To moja pierwsza ciąża. Wyszło parę kulek, potem miałam umiarkowane krwawienie, to znaczy nie przeszkadzające przez 4 tygodnie. Od tygodnia mam takie krwawienie, że nie mogę go zatamować i co chwilę latam do łazienki i wydostają się na zewnątrz takie jakby skrzepy. Nie wiem, jak to nazwać fachowo, ale nie wiem, gdzie mam z tym iść.

ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Droga Pani!

Proszę się niezwłocznie zgłosić na izbę przyjęć najbliższego szpitala z oddziałem ginekologiczno-położniczym.