Postępowanie w przypadku pominięcie trzech tabletek antykoncepcyjnych

Witam, mam pewne pytanie. Otóż jak należy postąpić w przypadku pominięcia trzech tabletek antykoncepcyjnych-jedna z pierwszego tygodnia oraz dwie z drugiego tygodnia? Dodam, że tabletki przyjęłam od razu następnego dnia jak tylko przypomniałam sobie, że dzień wcześniej jej nie wzięłam. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością nie wolno wykonywać przerwy pomiędzy dwoma kolejnymi opakowaniami.