Postępująca depresja i myśli samobójcze

Mam nie leczona depresję a stan psychiczny jest co raz gorszy nie ma dnia bym nie pomyslala jak ze soba skanczyc powstrzymuje mnie mysl ze dzieci mnie pierwsze znajda.wiem ze dluzej nie dam rady gdzie sie udac by dostac jak najszybszą pomoc

Dzień dobry,

Najszybciej może Pani uzyskać pomoc na izbie przyjęć w szpitalu psychiatrycznym lub prywatnie u lekarza psychiatry.

Witam,
jak najszybciej proszę się udać na izbę przyjęć do szpitala psychiatrycznego albo do lekarza psychiatry ( prywatnie, zostanie Pani przyjęta od zaraz).
Pani stan zdrowia wymaga leczenia farmakologicznego ale bezwzględnie, proszę również udać się na wizytę do psychologa. Leczenie farmakologiczne pomoże w regulacji Pani nastroju, jednak leki jedynie tłumią objawy, dlatego konieczna jest psychoterapia. Polecam terapię poznawczo-behawioralną bardzo skuteczną w tego typu zaburzeniach. Dzięki terapii nauczy się Pani, odwracać uwagę od niekorzystnych myśli i emocji a jednocześnie będzie Pani potrafiła interpretować doświadczenia w sposób pozytywny.
Podkreślę, że depresja jest chorobą uleczalną pod warunkiem, że da Pani sobie pomóc. Niech Pani zawalczy o siebie, dla siebie i dla dzieci. Proszę mi wierzyć, że jakość Pani życia zależy w dużej mierze od Pani.

trzymam kciuki za szybki powrót do równowagi
pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl